כל תרומה עוזרת

 

הסדנא לידע ציבורי הוקמה ופועלת על בסיס התנדבותי. הרוב המוחלט של פעילי הסדנא הם מתנדבים, אשר תורמים מזמנם ומכישוריהם ללא כל תמורה משום סוג. בשנת 2014, למשל, מתנדבי הסדנא תרמו מעל ל15,000 שעות התנדבות ואת התוצאות אפשר לראות בין היתר ב”כלים שלנו“. בפעילותנו השוטפת אנו נדרשים גם להוצאות כגון שרתים לאתרים שלנו, כיבוד להאקתונים, שכר לצוות מצומצם, הוצאות תפעוליות, נסיעות וכד’.

לצורך כל אלו ועוד אנחנו זקוקים גם לתמיכה כספית. אנו שמחים לקבל מימון מכל מי שמזדהה עם מטרותינו ומעונין לקדם שקיפות ואחריותיות שלטונית ולהגביר את המעורבות של אזרחים בישראל. חשוב לנו לגוון את מקורות המימון על מנת למנוע תלות או מחויבות לגוף כלשהו. ההשראה שלנו בנושא זה היא מודל של ברק אובמה בבחירות לנשיאות ארה”ב ב-2008: בסיס רחב מהרבה לבנים קטנות. מבחינתנו עדיף לגייס תרומות של 100 שקלים מ-10,000 איש מאשר תרומה של מיליון שקלים מתורם אחד.

אז אם אתם שותפים לתחושה שמתפתחת כאן מגמה בעלת חשיבות עצומה, שלא לומר קריטית, לדמוקרטיה הישראלית, ויש באפשרותכם לסייע לנו בכל סכום, אנחנו יותר מנשמח. כמובן שככל שתגדל הקופה, נוכל לקדם יותר פרוייקטים, ולהגיע ליותר פינות.

1 תגובה

פינגבקים וטרקבקים

  1. […] לפני הבחירות. ואם אתם חושבים שהמטרה טובה וראויה, תרמו להם. מגיע לישראל מוסד […]

תגובות סגורות