עדכוני הסופ”ש מצוות הסדנא [18-23.1.2015]

שלום שלום,

 

  1. יש תאריך ומקום להאקתון בחירות! רשמו ביומניכם את ה- 20-21.2, הלול ברח’ תושיה 2 ת”א.

  2. ביום ד’ ה-28.1 הסדנא משתתפת בכנס מנהיגות טכנולוגית באונ’ העברית שיעסוק בשילוב בין עשייה חברתית לטכנולוגיה, שוויון ומגוון בתעשייה ובאקדמיה. לפרטים והרשמה. וגם באירוע השקה לספרו של פרופ’ אלון פלד בנושא ביג דאטה של מדינות ושיתוף מידע בין סוכנויות ממשלה.

  3. ב-15/2/2015 יתקיים כנס על מדיניות האינטרנט בישראל מטעם איגוד האינטרנט הישראלי ו Google ובו יעלו לדיון סוגיות שבין אינטרנט, כלכלה, מדיניות וחקיקה. המפגש יתקיים  בין השעות 08:30-14:00 בגוגל קמפוס. לפרטים ולהרשמה.

  4. השבוע קיימנו הדרכה לכתבי וכתבות דה מרקר על הכלים של הסדנא. התגובות היו מצוינות ויש ענין רב לשתף פעולה באופן קבוע במגוון דרכים, בין אם בשימוש בכלים שלנו בתחקירים, דאטתונים משותפים  או בשילוב ווידג’טים של הכלים שלנו באתר. נעדכן על התפתחויות.

  5. ולמי שפספס, כתבה מצוינת של אמיתי זיו השבוע בדה מרקר על הסדנא והחלל שהיא וגופים נוספים ממלאים בהעדר מדיניות ממשלתית ראויה בתחום פתיחת מידע ודיגיטל.

  6. חשמביר קהילה פתוחה שב לחיים, עם דם חדש והרבה אנרגיה!

  7. ל-Knight Foundation יש בועות נורא מגניבות שמראות חלוקה לקטגוריות של ארגונים ויוזמות בתחום ה-Civic Tech. שם מצאתי גם את האתר הזה של ה-OKFN שעושה ויזואליזציה של הוצאות שונות של הממשלה הבריטית ונותן  קישור למקור המידע הרלוונטי. הידעתם שחגיגות ה- Royal baby עלו לממלכה 243 מיליון ליש”ט?

 

שיהיה שבוע פעלתני,

מצוות הסדנא,

שבי, בני ומרי

 

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *